Наша команда

Колектив стоматології лікаря Линника – професіонали своєї справи. У кожного працівника своя задача, але одна спільна мета – ваша красива посмішка і здорові зуби на довгі роки.

Наші лікарі – справжні експерти, які зміцнюють та підтримують здоров’я ваших зубів. Вони завжди готові прийти на допомогу та надати будь-який спектр стоматологічних послуг.

Наші асистенти – помічники, які допомагають працювати стоматологам більш комфортно та впевнено. Саме завдяки асистентам та санітарним медсестрам – усе завжди стерилізовано та укомплектовано.

Робочі моменти стоматологів та асистентів – це завжди злагоджений процес, коли спілкування відбувається поглядом. Лікарі знають, що їхній “тил” прикритий, тому спокійно і якісно можуть виконувати свою роботу.

Наші адміністратори – обличчя стоматології лікаря Линника. Вони завжди посміхаються, знайдуть відповіді на усі ваші запитання та підберуть оптимальний час для вашого візиту.

Фахівці нашої клініки використовують у роботі лише високотехнологічне обладнання та знаються на сучасних методиках лікування без болю та дискомфорту. Вони регулярно удосконалюють свої професійні навики та підвищують якість обслуговування пацієнтів.

Завдяки злагодженій командній роботі – усі наші пацієнти отримують красиву та здорову посмішку.

Наші лікарі

Наші адміністратори