Видалення зуба

Однією з найпоширеніших стоматологічних операцій у світі вважається видалення, або екстракція зуба (екстирпація). Зазвичай до нього вдаються, якщо терапевтичне лікування виявилось недостатньо результативним, а альтернативних способів збереження зуба не залишилося.

Спеціалісти стоматології лікаря Линника спеціалізуються на безболісному та безпечному видаленні зубів, а нашою головною задачею є збереження зубного ряду клієнта. 

Показання для проведення операції по видаленню зуба

Хоча ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти зуб, іноді уникнути видалення неможливо. Наші хірурги проводять операції з видалення зубів будь-якої складності без ускладнень та болю. Головні показання для стоматологічної операції:

  • запущений карієс. Найбільш поширена причина видалення через ураження карієсом більшої частини зуба і ризик інфікування всієї ротової порожнини,
  • розбіжність ряду, яка спостерігається за умов четвертої стадії пародонтиту, при якому лікування є малоефективним,
  • при проведенні ортодонтичного лікування (перед імплантацією),
  • некоректне положення зуба мудрості. У цьому випадку може спостерігатися порушення прикусу,
  • значне руйнування зуба, тріщина кореня, відлам коронки нижче ясенного краю. 

Видалення зубів: методи

Під час операцій кваліфіковані лікарі вдаються до наступних методів:

  1. Простий.

Полягає в тому, що лікар-стоматолог захоплює зуб за допомогою спеціального інструменту, розхитує і витягує з порожнини. Операція триває близько 20 хвилин. Пацієнт не відчуває жодного болю, оскільки використовуються місцеві анестетики.

  1. Складний (хірургічний).

Спеціаліст вдається до складного методу, якщо доступ до зуба ускладнений, коронка зруйнована, зуб знаходиться під яснами. Для видалення спеціаліст стоматології лікаря Линника розсікає ясна і окістя і, отримавши доступ до коронки, за допомогою бору розділяє зуб на частини. Після цього вони витягуються з кісткової тканини, а спеціаліст обробляє ділянку препаратами-антисептиками.

Якщо хірург стикається зі складним випадком, для видалення ретинованих зубів йому варто застосовувати діодні лазери. Технологія дозволяє зробити безпечний і безболісний розріз в яснах, щоб потім витягти зуб з лунки. Її використовують для резекції кореня у багатокореневих зубів, коли прагнуть зберегти їхній естетичний зовнішній вигляд та функціональність.

Чи можливе безболісне видалення зубів?

Пацієнти цікавляться, наскільки боляче видаляти зуб. Наші лікарі говорять чесно та відверто: зовсім не боляче. Річ у тім, що сучасні анестетики забезпечують повне знеболювання, тому протягом процедури неприємні відчуття точно не будуть непокоїти наших клієнтів.

Часто лікарі-стоматологи застосовують місцеву анестезію. Перед ін’єкцією фахівець стоматології лікаря Линника обробить місце уколу гелем зі знеболюючим ефектом. Через це пацієнт не відчуває навіть моменту, коли його торкнеться голка.

Видалення зубів у стоматології лікаря Линника: без болю та хвилювань

Під час видалення зуба стоматологи клініки використовують анестетики глибокої і пролонгованої дії, здатні повністю виключити больові відчуття.

Після огляду та складання плану лікування кваліфікований фахівець запропонує вам найоптимальніший план вирішення стоматологічної проблеми та озвучить остаточну вартість послуги.

На сайті клініки лікаря Линника передбачена можливість онлайн-запису на прийом до спеціаліста. Наші фахівці розглядають термінові випадки з особливою увагою.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію