Мікро-протезування (керамічні вкладки і керамічні накладки)

Мікро-протезування є одним з найбільш сучасних і перспективних методів відновлення тієї частини зуба, що відсутня у пацієнта. Воно є доповненням або повноцінним замінником класичних способів пломбування. Матеріал, який використовується під час створення вкладок і накладок дає лікарям-стоматологам змогу відновити форму, колір, блиск і надати стійкість до стирання, якою може похизуватися справжній зуб.

Детально про керамічні вкладки

Їх можна назвати пломбами, виготовленими не прямо у порожнині рота клієнта клініки, а в спеціальному приміщенні. Керамічні вкладки набули унікальних властивостей, завдяки яким їх полюбляють лікарі-стоматологи та сміливо вибирають пацієнти. Кераміка достатньо близька за своїми властивостями до тканин справжнього зуба людини. 

Керамічні вкладки: переваги такого мікропротезування

Вкладки користуються особливим попитом з наступних причин:

  • більш точні (здатні повністю повторити форму підготовленої порожнини),
  • мають чудовий зовнішній вигляд,
  • гідний термін служби,
  • відсутня чутливість під час усадки пломбувального матеріалу,
  • висока міцність керамічних вкладок, незначне стирання.

Етапи мікро-протезування керамічними вкладками

  1. Кваліфікований спеціаліст клініки вдається до видалення уражених карієсом тканин зуба пацієнта під анестезією та формування порожнини під керамічну вкладку.
  2. Потім лікар-стоматолог знімає відбиток з зубів обох щелеп клієнта та відправляє їх в лабораторію. На цьому етапі задачею зубного техніка є створення точної моделі щелепи.
  3. Технік відновлює на моделі щелепи втрачену частину зуба, використовуючи кераміку. За допомогою пензлика він аккуратно наносить її рівними нетовстими шарами і час від часу випалює кераміку в спеціальній печі (температура у якій становить понад 700 градусів). Готову вкладку скрупульозно полірують та передають лікарю-стоматологу.
  4. Фахівець робить примірку вкладки, дає оцінку її кольору, формі, контакту з сусідніми зубами пацієнта, з яким він працює, після чого вдається до фіксації керамічної вкладки до зуба клієнта. Для цього використовується спеціальний  клей та необхідний композитний цемент.

Безболісне мікро-протезування у стоматології лікаря Линника

Сьогодні стоматологія дає клієнту шанс стрімко та ефективно усунути естетичні та функціональні порушення у його зубощелепній системі. Якщо казати про гігієну порожнини рота, можна з усією точністю стверджувати, що керамічні вкладки незрівнянні, оскільки на них не осяде наліт та вони є толерантними до ясен пацієнта.

Кваліфіковані стоматологи клініки лікаря Линника використовують сучасні методики та інноваційне обладнання з метою надання посмішці пацієнтів естетичного вигляду, повного відновлення функціональності зубного ряду. 

Запрошуємо клієнтів скористатися зручною формою онлайн-запису на консультацію до спеціалістів стоматології лікаря Линника.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію