Вініри наші роботи

Навіть білосніжні рівнесенькі зуби з плином часу втрачають свою привабливість. У ролі причин виступають схильність до паління та надмірного вживання алкоголю, травми, вагітність та інші.

Сучасна ортопедична стоматологія дозволяє боротися з вродженими і набутими вадами інноваційними методами. Лікар-стоматолог допоможе скорегувати форму, колір емалі та вирівняти зуби, застосувавши вініри, які встановить на зуби пацієнта.

Детально про вініри

Вінірами називають мікропротези, тонкі пластинки зі склокераміки (товщина яких становить 0,3-0,5 міліметрів), що лікар-стоматолог фіксує на фронтальній стороні зубів.

Кваліфікований фахівець робить посмішку клієнта досконалою за допомогою цього типу художньої реставрації. Сучасні матеріали роблять можливим виготовлення вінірів з фактурою як у справжніх зубів.

Варто зауважити, що їхня міцність не програє у невидимій гонці зубній емалі. Завдяки цьому відреставровані зуби практично неможливо відрізнити від натуральних.

Показання до встановлення вінірів

Встановлення вінірів показане в наступних випадках:

 • незначні дефекти прикусу;
 • відколи та тріщини на передніх зубах;
 • у пацієнта зносилася емаль;
 • здорові зуби покриті плямами (причиною можуть бути флюороз, гіпоплазія);
 • висока чутливість фронтальних зубів до термічних та інших подразників;
 • ерозія емалі або клиновидний дефект;
 • потемніння зубів.

Лікар-стоматолог накладає вініри на фронтальні зуби, що дозволяє зробити їх бездоганними. Зуби виглядають максимально природно.

Спеціалісти стоматології встановлюють вініри на всі зуби, але часто пацієнти вибирають встановлення вінірів у зоні посмішки: 10 зубів у верхній щелепі і 8 зубів у нижній щелепі.

Типи та характерні особливості зубних вінірів 

Класифікація вінірів здійснюється на основі матеріалів виготовлення. Наші лікарі-стоматологи вважають, що найбільш якісними мікропротезами є ті, що виготовили з кераміки. Керамічні вініри можуть бути порцеляновими або зробленими з діоксиду цирконію.

Варто зазначити, що альтернативою до вище зазначених варіантів є прямі композитні вініри.

Як пацієнту встановлюють вініри

 1. Першим етапом є консультація з лікарем-стоматологом, лікування карієсу і захворювань ясен. 
 2. Безболісна та комфортна підготовка до встановлення вінірів полягає у видаленні верхнього шару емалі (шліфування, обточування), разом з яким забираються й тріщини, зубний камінь. 
 3. Фахівець клініки лікаря Линника робить сканування для виготовлення вінірів. На обточені зуби встановлюють тимчасові вініри. 
 4. Скан, що вийшов, направляють до зуботехнічної лабораторії.
 5. Вініри моделюються в спеціальному програмному забезпеченні, яке дає змогу створити тривимірну модель зуба. Після цього дані передаються на спеціальний фрезерний верстат. Тривалість: 1-2 тижні.
 6. Лікар-стоматолог фіксує вініри на зубах, використовуючи спеціальні цементні пасти з різними відтінками, що дозволяє підібрати ту з них, яка максимально підійде до природного кольору зубів.

Надійне встановлення вінірів у стоматології лікаря Линника

Вініри, що встановлюють пацієнтам фахівці стоматології, повертають зубам білий колір, роблять їх ідеально рівними, дарують клієнту посмішку як із глянцю.

Будь-яка реставрація у стоматології лікаря Линника гарантує високу якість і креативність підходу, що дозволяє повернути Вашим зубам необхідну функціональність і естетичні характеристики за один чи декілька візитів. 

Ціна процедури залежатиме від її складності та додаткових послуг.

На сайті стоматології лікаря Линника передбачена можливість зручного онлайн-запису.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію