Лікування кореневих каналів

Лікуючи зуби, пацієнти разом із лікарями-стоматологами борються за право збереження життєдіяльності натурального органу. Сучасна інноваційна стоматологія пропонує велику кількість нових результативних препаратів, що знімають біль під час лікування, унікальних методик і матеріалів, завдяки яким лікування пульпіту, чистка каналів зуба та його пломбування пришвидшується.

Виникнення болю має стати приводом для негайного відвідування стоматології. Фахівці клініки лікаря Линника проводять ендодонтичне лікування кореневих каналів, застосовуючи ефективні технології. Не варто нехтувати відвідуванням стоматолога, якщо ви хочете уникнути тяжких захворювань і руйнування зубів. Стан порожнини рота варто перевіряти раз на пів року. 

Пломбування каналів зуба: способи і алгоритм лікування

Основною метою пломбування зубного каналу є лікування запалення, збереження і відновлення зуба.

Наступні етапи описують процес пломбування зуба:

 1. Обстеження.

Стоматолог збирає анамнез, досліджує ділянку лікування, застосовуючи цифровий рентген-апарат, за потреби робить панорамні знімки, щоб визначити розташування каналів.

 1. Введення анестетиків.

У клініці лікаря Линника вдаються до традиційної і комп’ютерної анестезії.

 1. Підготовка до лікування зубного кореня.

Етап, під час якого фахівець проводить чистку каналів спеціальним ендодонтичним інструментом (роторний інструмент). Стоматолог:

 • препарує емаль;
 • видаляє тканини, уражені карієсом;
 • формує порожнини, щоб отримати доступ до пульпарного пучку;
 • чистка каналів зуба, розробка і розширення із застосуванням спеціального ендодонтичного інструменту з пам’яттю форми;
 • лікар промиває та знезаражує.
 1. Пломбування зубного каналу.

Лікар пацієнту проводить стерилізацію і запечатує зубні канали. Інколи у разі видалення нерва, так і за умови медикаментозного лікування, ендодонтичне лікування проводиться в 2 етапи. Так лікар-стоматолог перевіряє коректність і результативність процедур, що він провів, переконується у позитивному впливі на здоров’я та самопочуття пацієнта. Обробку каналів супроводжує встановлення тимчасової пломби.

 1. Відновлення зуба.

Фінальним етапом ендодонтичного лікування вважається естетична реставрація коронкової частини зуба. Кваліфікований спеціаліст відновлює її форми, допомагає функціонувати правильно (формування фісур жувальних поверхонь та інше).

Методи лікування кореневих каналів, які використовують у стоматології лікаря Линника:

 1. Апаратний метод гарячої гутаперчі. Завдяки системі герметик швидко нагрівається, а температура зберігається (стан рідини для гутаперчі). Коли матеріал вводять в порожнину, він затікає в усі куточки і порожнечі. Цей метод вважають як найбільш ефективним для клієнта стоматології (якісна герметизація каналів), так і найбільш простим і легким у відтворенні для спеціаліста.
 2. Один з найменш травматичних способів безперервна хвиля. Лікар-стоматолог вводить у центр порожнини штифт (за допомогою розігрітого інструменту), потім щільно розташовує навколо нього бічні гутаперчеві штифти до повного заповнення пустот. Незначний вплив температури на тверді тканини кореня.

Стоматологія лікаря Линника проводить пломбування кореневих каналів якісно та безболісно

Під час чистки та пломбування кореневих каналів зуба спеціалісти стоматології застосовують дентальний мікроскоп. За допомогою цифрового оптичного обладнання проводиться лікування складних за будовою багатокореневих зубів і навіть непрохідних каналів зубного кореня.

Інноваційне обладнання дає змогу отримати високу точність дій стоматолога. Крім того, процес максимально виключає ризики ускладнень, забезпечує високу якість ендодонтичного лікування.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію