Імплантація зубів

Надзвичайна за змістом та наслідками технологія протезування — імплантація — дарує можливість відновлювати втрачені зуби, не завдаючи шкоди сусіднім.

Для стоматології лікаря Линника імплантація є одним з головних напрямків діяльності.

Декілька десятків років тому мостовидні конструкції були єдиною альтернативою природним зубам. На щастя, імпланти, які практично не мають протипоказань, прийшли їм на зміну.

Варто зауважити, що єдиною перешкодою для встановлення імплантату може бути тільки атрофія кісткової тканини, проте лікарі-стоматологи нашої клініки знають шляхи виходу з цієї ситуації — кісткова пластика.

Детально про галузь стоматологічної імплантології

Пацієнти часто звертаються до хірургів, щоб видалити один або кілька зубів, зруйнованих карієсом або внаслідок травми. Не можна заперечувати, що відсутність одного-єдиного зуба спричиняє розхитування або зміщення поруч розташованих зубів, підвищене навантаження на них, атрофію кісткової тканини. На жаль, розвиток цього процесу триватиме, доки в зубному ряду не відновлять всі передбачені природою біологічні одиниці. Для цього кваліфіковані спеціалісти клініки лікаря Линника рекомендують встановлення імплантів.

Незважаючи на популярність імплантації, вона вважається доволі складною процедурою. Імплант з титану імітує натуральний корінь і є надійною основою для абатмента з коронкою, які повністю замінюють натуральний зуб.

З чого складаються зубні імпланти?

 1. Імплантант зуба. Виготовлений з гіпоалергенного сплаву, вкручується в щелепу і замінює корінь зуба.
 2. Абатмент. Перехідник між імплантом і коронкою, або, іншими словами, — опора. Матеріалом для його виготовлення служить титан або циркон.
 3. Коронка. Ортопедична частина, що імітує зуб, виготовлена ​​з кераміки або полімерного матеріалу.

За потреби абатмент і коронка можуть бути перевстановлені без необхідності заміни імпланта.

Головні переваги імплантології зубів

Популярність імплантів обумовлена ​​наступними причинами:

 • розподіл навантаження рівномірний на всі зуби,
 • просте обслуговування — для догляду за протезом досить дотримуватися елементарних правил гігієни і регулярно відвідувати фахівця;
 • імпланти комфортні в носінні, оскільки не травмують слизові оболонки, а помічати їх пацієнт клініки перестає вже через кілька днів;
 • тривалий термін служби — при дотриманні рекомендацій спеціалістів служать 20+ років;
 • щелепна кістка в цілковитій безпеці.

Для встановлення імплантів майже не існує протипоказань, оскільки цей метод протезування підходить людям всіх вікових категорій, зокрема пацієнтам, які страждають на хронічні захворювання, наприклад, цукровий діабет, порушення в роботі серцево-судинної системи і т.д.

На які види поділяють імплантацію?

В залежності від ступеня втручання, виділяють одномоментну і двоетапну імплантацію. У всіх випадках потрібен час для того, щоб імпланти прижилися, і тільки після цього встановлюються абатмент і коронка.

 1. Одноетапна з негайним навантаженням (однофазна, малоінвазивна або безопераційна). 
 2. Двоетапна імплантація (встановлення імпланта на 1-2 зуба).
 3. Імплантація All-on-4 (все на 4) проводиться при необхідності протезування 12-14 зубів. 
 4. Імплантація All-on-6 (всі на 6) — до такого методу вдаються за умов повної адентії.
 5. Базальна імплантація зубів — різновид імплантації, що застосовується при відсутності 3-х зубів поспіль, при недостатньому обсязі кісткової тканини. 

Про встановлення імплантів: опис процесу

Імплантація складається з наступних етапів:

 1. Огляд ротової порожнини стоматологом-ортопедом. При виявленні карієсу або захворювань ясен проводиться відповідне лікування.
 2. КТ верхньої і нижньої щелепи. На підставі цього стоматолог-імплантолог оцінює стан кісткової тканини і підбирає ідеальну систему.
 3. Безболісне встановлення імпланта.
 4. Встановлення абатмента і коронки. Імплантат приживається через 3-6 місяців, після чого на нього встановлюється абатмент і, наприклад, керамічна коронка.

Імплантація у стоматології лікаря Линника

Встановлення імпланту не шкодить зубам, що знаходяться поруч, та допомагає у відновленні функціональності зубощелепної системи як за умов відсутності одного зуба, так і за умов втрати всіх зубів, підходить для заміни як передніх, так і жувальних зубів. Саме тому імплантація вважається мудрим вкладенням грошей.

Вартість процедури залежатиме від визначених методів імплантації, виробника імпланта та додаткових маніпуляцій.

 

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію