Кісткова пластика (аугментація)

Декілька десятків років тому мостовидні конструкції були єдиною альтернативою природним зубам. На щастя, імпланти, які практично не мають протипоказань, прийшли їм на зміну.

Варто зауважити, що єдиною перешкодою для встановлення імплантату може бути тільки атрофія кісткової тканини, проте лікарі-стоматологи нашої клініки знають шляхи виходу з цієї ситуаціїкісткова пластика.

Велика частина пацієнтів, що звертаються до імплантолога, потребують нарощування кісткової тканини для того, щоб здійснити успішну фіксацію та приживлення імплантату. Фахівці стоматології лікаря Линника вдаються до кісткової пластики, застосовуючи високотехнологічне обладнання та накопичений протягом років практики успішний досвід проведення такої та подібних процедур.

За яких умов пацієнту потрібна кісткова пластика?

  • клієнт бореться з тривалим запаленням (кісткова тканина уражена, оскільки в каналах зуба протягом певного періоду часу була інфекція), 
  • попереднє травматичне видалення зуба,
  • пародонтит,
  • зуб був відсутній досить довго.

Спеціалісти застосовують натуральну та синтетичну кістки.

Натуральна кістка є доволі коштовним матеріалом, що чудово приживається. Щодо штучної кістки, вона відчутно дешевша, проте приживається повільніше. Штучні матеріали створюють у лабораторних умовах для кожного клієнта клініки індивідуально. За своїми характеристиками вони нічим не поступаються природним, добре приживаються.

Кісткова тканина тваринного походження приживається доволі непогано, її поставляють як кісткову стружку або блоки.

Варто зауважити, що пацієнт може поділитися з собою власною кісткою. Організм не сприйматиме її як чужорідний матеріал, тому вона приживатиметься легко.

Раніше згаданий метод все ж є доволі складним для пацієнта, оскільки його організм стикається з необхідністю відновлювати ділянки двох операційних полей. До них відносять місце, де забирають кістку, та місце, куди її підживлюють,наші фахівці знають, як зробити процес безболісним та комфортним.

Безпечна кісткова пластика у стоматології лікаря Линника

Пацієнтам, які зіткнулися з нестачею кісткової тканини або її атрофією при підготовці до імплантації, наша клініка пропонує послугу кісткової пластики. Наші досвідчені лікарі-стоматологи трансформують цю непросту процедуру у комфортну та результативну. 

Фахівці клініки вдаються до використання анестетиків глибокої дії, що дозволяють повністю виключити хворобливі відчуття у клієнтів.

На сайті стоматології лікаря Линника передбачена можливість онлайн-запису на консультацію.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію