Реставрація зубів

Часткове руйнування зубної коронки потребує коректного відновлення її цілісності та здатності функціонувати. При мінімальному руйнуванні фахівець пломбує зуб. Більш серйозні дефекти потребують реставрації зубів за допомогою нарощування фотополімером або протезування.

Повноцінна життєдіяльність натуральних зубів пацієнта стала можливою завдяки реставраційній стоматології. Крім того, більшості пацієнтів вона допомогла стати впевненішими, адже сьогодні реставрація дозволяє не просто ремонтувати зуби і повертати їм функціональність, але ще і приділяти увагу естетиці. Лікар-стоматолог може виправити дефекти, відтворити правильну форму зубної коронки, використовуючи матеріали, детально імітуючі структуру і колір зубних тканин.

У стоматології лікаря Линника здійснюється протезування і нарощування зубів. Спеціалісти застосовують сучасне обладнання та матеріали. Записатися на консультацію до кваліфікованих стоматологів можна вже зараз. Вони допомагають вибрати найбільш результативний метод реконструкції сяючої та здорової посмішки.

Коли Ваш зуб потребує відновлення?

Показаннями до проведення зубної реставрації вважаються:

 • руйнування зубної коронки через травму;
 • серйозне руйнування за умов запущеного карієсу;
 • руйнування моляра через нерівномірне жувальне навантаження за умов втрати одного або декількох зубів, наявності проблем з прикусом;
 • природні дефекти;
 • пігментація емалі поява неестетичних плям, набуття темного відтінку.

Наявність вади змушує людину страждати від фізичного і психологічного дискомфорту. Саме відкриття нових композитних матеріалів і технологій сприяло росту популярності реставрації зубів. У стоматології лікаря Линника спеціалісти виправляють усі типи естетичних та функціональних дефектів зубів.

Які є методи відновлення зубів

Реставраційна стоматологія пропонує два дієвих способи реставрації зубів:

 1. Прямий.
 2. Непрямий.

Прямий спосіб полягає у проведенні відновлення на пошкодженій ділянці (безпосередньо у ротовій порожнині пацієнта). Для усунення вад лікар використовує фотополімери, що дають можливість повернути клієнту сяючу посмішку. За один прийом фахівець нарощує до шести зубів. Нарощування одного триває від 15 до 60 хвилин, що залежить від типу дефекту.

Щодо непрямого способу, його складниками називають декілька послідовних етапів, частина яких проводиться без участі пацієнта. Сюди відносяться такі методи відновлення, як встановлення вкладок, протезування за допомогою вінірів на зубній культі, на штифтах.

Процес відновлення зуба непрямим способом виглядає наступним чином:

 • зліпок щелеп;
 • підготовка зубної коронки для встановлення вініра або вкладки (лікування, формування кукси, відновлення кукси на корені зуба);
 • створення конструкції в зуботехнічній лабораторії;
 • встановлення конструкції.

Для непрямої реставрації необхідно 2, іноді 3 відвідування фахівця.

Найпоширенішими типам відновлення зубів вважаються:

 • художня реставрація передніх зубів;
 • встановлення вінірів. Лікар-стоматолог повністю покриває зуб спеціальними тонкими пластинками з кераміки або цирконію. Вони приховують усі вади та сприяють зниженню чутливості зубів. Вініри здатні захистити зуби від карієсу та агресивного впливу зовнішніх факторів;
 • вкладки. Лікар-стоматолог використовує цей метод за умов руйнування жувальних зубів. Нерідко він вдається до поєднання двох способів відновлення: вкладка + вініри.

Під час обстеження досвідчений фахівець визначає характер і ступінь ураження зубної тканини і за результатами огляду пропонує найоптимальніший спосіб лікування — нарощування зубів або приховування недоліків за допомогою вінірів, зміцнення емалі.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію