Наші технології

Для безболісного лікування зубів спеціалісти застосовують інноваційне обладнання. Ми пропонуємо комплексні стоматологічні рішення з використанням сучасних технологій. Цифрове обладнання з ергономічним дизайном сприяє комфортному, ефективному лікуванню зубів та ясен.

 • Робота під мікроскопом з фото- і відеофіксацією.

  Стоматологічний мікроскоп забезпечує чіткість та ретельність дій стоматолога. Виключена неточна діагностика через недостатню видимість. Дентальний мікроскоп дозволяє мінімізувати вірогідність пошкодження здорових ділянок ротової порожнини. Лікарі зупиняють захворювання на ранніх стадіях його розвитку за допомогою пристрою.

 • Інтраоральний 3D сканер CEREC OMNICAM DENTSPLY.

  Швидке безпомилкове сканування порожнини рота. Застосовується для створення цифрових зображень за допомогою датчиків, здатних захопити до мільйона тривимірних точок за секунду. Компактність та естетичний вигляд пристрою позбавляє пацієнтів дискомфорту.

 • Радіовізіограф + рентген.

  Безпечний апарат для збору точних даних стосовно стану зубів пацієнта. Клієнт отримує мінімальне можливе променеве навантаження. Радіовізіограф не потребує обробки отриманих даних в лабораторії. Комп’ютерна обробка триває декілька секунд, економить час лікаря та пацієнта.

 • Ультразвукова система VECTOR для лікування ясен.

  Пристрій, що створює ультразвукові коливання для надійного безболісного лікування. Система запобігає хірургічному втручанню, прискорює відновлення після проведеного лікування. Спеціалісти клініки використовують апарат, щоб допомогти пацієнту позбутися всіх симптомів захворювання та запобігти випаданню зубів.

 • Система PRF для лікування ясен та в хірургічній стоматології.

  Отримання необхідних для вирішення стоматологічної проблеми компонентів з крові пацієнта. Спеціалісти забезпечують природну підтримку відновлення тканин, коли переносять кров у пошкоджену ділянку. Система сприяє швидкому загоєнню, збереженню тканин, зменшенню набряків та ризиків інфікування.

 • Апарат Air Flow Prophylaxis Master від швейцарської компанії EMS

  Для професійної чистки зубів у нашій клініці використовується інноваційний апарат із легендарної серії Air Flow – Prophylaxis Master від швейцарської компанії EMS

  Airflow Prophylaxis Master одночасно очищає і полірує усі поверхні зубів. З ним, під час чистки зубів, пацієнту максимально комфортно та безболісною, навіть якщо чутливі зуби. При цьому, процедура абсолютно безпечна для емалі та ясен. Аерозоль не містить ніяких агресивних речовин та не потребує знеболення.

 • Лікування під седацією або Лікування уві сні

  Лікувати зуби, поки ви спите – тепер це можливо! Седація або “медикаментозний сон” передбачає безболісне лікування зубів уві сні. Такий спосіб лікування проходить без болю, страху та будь-якого дискомфорту для пацієнта. Такий процес лікування є абсолютно безпечним, адже проводиться повний моніторинг із контролем пульсу, артеріального тиску, сатураціі, електрокардіограми лікарем анестезіологом

  Лікування уві сні підходить вам, якщо:
  – ви панічно боїтеся будь-якого стоматологічного втручання;
  – у вас підвищений блювотний рефлекс;
  – ви хочете уникнути неприємних відчуттів під час лікування, видалення та імплантації зубів.

 • Комп’ютерна анестезія

  Сучасні, передові технології торкаються абсолютно усіх сфер життя людини і лікування зубів не є винятком. Поряд з традиційними методами знеболення у стоматології активно застосовується комп’ютерна анестезія – сучасний метод проведення місцевого знеболення. Тепер лікування зубів стає максимально безболісним, безпечним та комфортним процесом, де зручно і пацієнтові, і лікареві.

  Які переваги комп’ютерної анестезії?

  ✅ Максимально безболісне і точне місце знеболення.
  ✅ Ззовні апарат лише віддалено нагадує шприц, а тому у пацієнтів відсутній емоційний дискомфорт під час проведення знеболення.
  ✅ Пацієнт не відчуває больових та неприємних відчуттів ні під час проведення лікування, ні після його завершення.
  ✅ Лікареві не потрібно проводити декілька ін’єкцій адже апарат дозволяє за один раз провести знеболення декількох зубів.

 • Апарат для відбілювання зубів BEYOND POLUS

  Апаратне відбілювання системою Beyond polus – визнане найбільш безпечним видом відбілювання зубів.

  Це варіант світлового відбілювання зубів останнього покоління, яке проводиться за допомогою галогенових ламп.

  Фотовідбілювання не впливає на емаль зубів, а ефект досягається набагато швидше