Наші технології

Для безболісного лікування зубів спеціалісти застосовують інноваційне обладнання. Ми пропонуємо комплексні стоматологічні рішення з використанням сучасних технологій. Цифрове обладнання з ергономічним дизайном сприяє комфортному, ефективному лікуванню зубів та ясен.

 • Робота під мікроскопом з фото- і відеофіксацією.

  Стоматологічний мікроскоп забезпечує чіткість та ретельність дій стоматолога. Виключена неточна діагностика через недостатню видимість. Дентальний мікроскоп дозволяє мінімізувати вірогідність пошкодження здорових ділянок ротової порожнини. Лікарі зупиняють захворювання на ранніх стадіях його розвитку за допомогою пристрою.

 • Інтраоральний 3D сканер CEREC OMNICAM DENTSPLY.

  Швидке безпомилкове сканування порожнини рота. Застосовується для створення цифрових зображень за допомогою датчиків, здатних захопити до мільйона тривимірних точок за секунду. Компактність та естетичний вигляд пристрою позбавляє пацієнтів дискомфорту.

 • Радіовізіограф + рентген.

  Безпечний апарат для збору точних даних стосовно стану зубів пацієнта. Клієнт отримує мінімальне можливе променеве навантаження. Радіовізіограф не потребує обробки отриманих даних в лабораторії. Комп’ютерна обробка триває декілька секунд, економить час лікаря та пацієнта.

 • Ультразвукова система VECTOR для лікування ясен.

  Пристрій, що створює ультразвукові коливання для надійного безболісного лікування. Система запобігає хірургічному втручанню, прискорює відновлення після проведеного лікування. Спеціалісти клініки використовують апарат, щоб допомогти пацієнту позбутися всіх симптомів захворювання та запобігти випаданню зубів.

 • Система PRF для лікування ясен та в хірургічній стоматології.

  Отримання необхідних для вирішення стоматологічної проблеми компонентів з крові пацієнта. Спеціалісти забезпечують природну підтримку відновлення тканин, коли переносять кров у пошкоджену ділянку. Система сприяє швидкому загоєнню, збереженню тканин, зменшенню набряків та ризиків інфікування.

Контактна інформація