Вініри

Навіть білосніжні рівнесенькі зуби з плином часу втрачають свою привабливість. У ролі причин виступають схильність до паління та надмірного вживання алкоголю, травми, вагітність та інші.

Сучасна ортопедична стоматологія дозволяє боротися з вродженими і набутими вадами інноваційними методами. Лікар-стоматолог допоможе скорегувати форму, колір емалі та вирівняти зуби, застосувавши вініри, які встановить на зуби пацієнта.

Детально про вініри

Вінірами називають мікропротези, тонкі пластинки зі склокераміки (товщина яких становить 0,3-0,5 міліметрів), що лікар-стоматолог фіксує на фронтальній стороні зубів.

Кваліфікований фахівець робить посмішку клієнта досконалою за допомогою цього типу художньої реставрації. Сучасні матеріали роблять можливим виготовлення вінірів з фактурою як у справжніх зубів.

Варто зауважити, що їхня міцність не програє у невидимій гонці зубній емалі. Завдяки цьому відреставровані зуби практично неможливо відрізнити від натуральних.

Показання до встановлення вінірів

Встановлення вінірів показане в наступних випадках:

 • незначні дефекти прикусу;
 • відколи та тріщини на передніх зубах;
 • у пацієнта зносилася емаль;
 • здорові зуби покриті плямами (причиною можуть бути флюороз, гіпоплазія);
 • висока чутливість фронтальних зубів до термічних та інших подразників;
 • ерозія емалі або клиновидний дефект;
 • потемніння зубів.

Лікар-стоматолог накладає вініри на фронтальні зуби, що дозволяє зробити їх бездоганними. Зуби виглядають максимально природно.

Спеціалісти стоматології встановлюють вініри на всі зуби, але часто пацієнти вибирають встановлення вінірів у зоні посмішки: 10 зубів у верхній щелепі і 8 зубів у нижній щелепі.

Типи та характерні особливості зубних вінірів 

Класифікація вінірів здійснюється на основі матеріалів виготовлення. Наші лікарі-стоматологи вважають, що найбільш якісними мікропротезами є ті, що виготовили з кераміки. Керамічні вініри можуть бути порцеляновими або зробленими з діоксиду цирконію.

Варто зазначити, що альтернативою до вище зазначених варіантів є прямі композитні вініри.

Як пацієнту встановлюють вініри

 1. Першим етапом є консультація з лікарем-стоматологом, лікування карієсу і захворювань ясен. 
 2. Безболісна та комфортна підготовка до встановлення вінірів полягає у видаленні верхнього шару емалі (шліфування, обточування), разом з яким забираються й тріщини, зубний камінь. 
 3. Фахівець клініки лікаря Линника робить сканування для виготовлення вінірів. На обточені зуби встановлюють тимчасові вініри. 
 4. Скан, що вийшов, направляють до зуботехнічної лабораторії.
 5. Вініри моделюються в спеціальному програмному забезпеченні, яке дає змогу створити тривимірну модель зуба. Після цього дані передаються на спеціальний фрезерний верстат. Тривалість: 1-2 тижні.
 6. Лікар-стоматолог фіксує вініри на зубах, використовуючи спеціальні цементні пасти з різними відтінками, що дозволяє підібрати ту з них, яка максимально підійде до природного кольору зубів.

Надійне встановлення вінірів у стоматології лікаря Линника

Вініри, що встановлюють пацієнтам фахівці стоматології, повертають зубам білий колір, роблять їх ідеально рівними, дарують клієнту посмішку як із глянцю.

Будь-яка реставрація у стоматології лікаря Линника гарантує високу якість і креативність підходу, що дозволяє повернути Вашим зубам необхідну функціональність і естетичні характеристики за один чи декілька візитів. 

Ціна процедури залежатиме від її складності та додаткових послуг.

На сайті стоматології лікаря Линника передбачена можливість зручного онлайн-запису.

 

Протезування на імплантатах

Технологію протезування на імплантатах можна сміливо вважати величезним кроком уперед для ортопедичної стоматології. Цей винахід зробився можливим завдяки вдосконаленню обладнання, яке використовують лікарі-стоматологи, та відкриттю унікальних властивостей деяких матеріалів.

У стоматології лікаря Линника надається послуга протезування зубів на імплантатах. До неї входить підготовка майданчика для протезування та нарощування тканин кістки (якщо це необхідно), виготовлення протезів згідно з анатомічними особливостями клієнта стоматології, а також встановлення імплантата і коронки.

Детально про протезування зубів на імплантатах

Протези на імплантатах встановлюють наступним чином:

 1. Встановлення титанового імпланта.
 2. Встановлення формувача ясен.
 3. Встановлення абатмента — елемента імпланта, розташованого над яснами, призначеного для з’єднання стержня з коронкою.
 4. Встановлення коронки.

Показання до встановлення зубного протезу на імплантатах

 • через повну втрату зубного ряду,
 • за умов одиничної втрати зубів,
 • якщо відсутні кілька зубів, які не є сусідами один з одним.

Як протезують у стоматології лікаря Линника?

Лікарі-стоматологи вдаються до наступних технологій:

 1. Традиційний метод, який передбачає перерву між встановленням титанового імпланта і цей час необхідний для результативної інтеграції імпланта в кістки.
 2. Експрес-метод, який полягає в тому, що всі етапи протезування здійснюються за одне відвідування стоматолога. Можливо тільки в разі здійснення імплантації відразу після екстракції зуба. Це необхідна умова для того, щоб титановий імплант добре прижився. 

Встановлення довговічних протезів на імплантатах у стоматології лікаря Линника

Наші фахівці знаються на всіх типах протезування. Лікарі-стоматологи здатні виготовити зубопротезні конструкції будь-якої складності завдяки найновішому цифровому обладнанню.

Ціна процедури залежатиме від її складності та додаткових послуг.

На сайті стоматології лікаря Линника передбачена можливість онлайн-запису на консультацію.

 

Коронки

Продовження терміну служби зубів з ознаками значного руйнування робить можливим встановлення коронок. Вони впораються із зубами, що вже декілька разів реставрувалися, якщо їхнє відновлення вкладками вже неможливе. 

Що таке зубна коронка?

Незнімний протез, який лікар-стоматолог надягає пацієнту на зуб і фіксує за допомогою спеціального цементу. Варто зауважити, що вона здатна повністю імітувати анатомічну форму, текстуру і колір емалі натуральних зубів.

Показання до встановлення коронки

Встановлення зубних коронок показане в наступних випадках:

 • за умови ураження карієсом 50%+ зубних тканин;
 • при помітних змінах кольору емалі;
 • за умови наявності тріщин і відколів;
 • при великому зносі емалі;
 • при значних естетичних дефектах (некоректному розташуванні, викривленнях).

Коронка дозволяє відновити естетичні характеристики зубного ряду і його функціональність, використовується для встановлення на імпланти.

У яких випадках не можна встановлювати коронки?

 • пацієнт страждає на захворювання ясен;
 • клієнту ще не виповнилося 16 років;
 • тонка емаль (досить часто зустрічається на нижніх передніх зубах).

Варто зауважити, що найбільш затребуваними вважаються безметалеві коронки.

Види безметалевих коронок

 1. Пресована кераміка. 
 2. Діоксид цирконію. 
 3. Оксид алюмінію. 

Чому іноді варто перенести встановлення коронок або взагалі не проводити процедуру?

У таких випадках встановлення коронок не проводиться або переноситься до моменту усунення порушення:

 • хронічний пародонтит;
 • бруксизм;
 • ніжна зубна емаль;
 • маленький розмір зубів;
 • серйозні патології прикусу та розташування зубів.

Безболісне встановлення коронок у стоматології лікаря Линника

Фахівці стоматології лікаря Линника гарантують естетичний вигляд посмішки пацієнтів, комфорт та безпеку протягом процедури та повне відновлення функціональності зубів. 

Ціна процедури залежатиме від її складності та додаткових послуг.

На сайті стоматології лікаря Линника передбачена можливість зручного онлайн-запису.

 

Мікро-протезування (керамічні вкладки і керамічні накладки)

Мікро-протезування є одним з найбільш сучасних і перспективних методів відновлення тієї частини зуба, що відсутня у пацієнта. Воно є доповненням або повноцінним замінником класичних способів пломбування. Матеріал, який використовується під час створення вкладок і накладок дає лікарям-стоматологам змогу відновити форму, колір, блиск і надати стійкість до стирання, якою може похизуватися справжній зуб.

Детально про керамічні вкладки

Їх можна назвати пломбами, виготовленими не прямо у порожнині рота клієнта клініки, а в спеціальному приміщенні. Керамічні вкладки набули унікальних властивостей, завдяки яким їх полюбляють лікарі-стоматологи та сміливо вибирають пацієнти. Кераміка достатньо близька за своїми властивостями до тканин справжнього зуба людини. 

Керамічні вкладки: переваги такого мікропротезування

Вкладки користуються особливим попитом з наступних причин:

 • більш точні (здатні повністю повторити форму підготовленої порожнини),
 • мають чудовий зовнішній вигляд,
 • гідний термін служби,
 • відсутня чутливість під час усадки пломбувального матеріалу,
 • висока міцність керамічних вкладок, незначне стирання.

Етапи мікро-протезування керамічними вкладками

 1. Кваліфікований спеціаліст клініки вдається до видалення уражених карієсом тканин зуба пацієнта під анестезією та формування порожнини під керамічну вкладку.
 2. Потім лікар-стоматолог знімає відбиток з зубів обох щелеп клієнта та відправляє їх в лабораторію. На цьому етапі задачею зубного техніка є створення точної моделі щелепи.
 3. Технік відновлює на моделі щелепи втрачену частину зуба, використовуючи кераміку. За допомогою пензлика він аккуратно наносить її рівними нетовстими шарами і час від часу випалює кераміку в спеціальній печі (температура у якій становить понад 700 градусів). Готову вкладку скрупульозно полірують та передають лікарю-стоматологу.
 4. Фахівець робить примірку вкладки, дає оцінку її кольору, формі, контакту з сусідніми зубами пацієнта, з яким він працює, після чого вдається до фіксації керамічної вкладки до зуба клієнта. Для цього використовується спеціальний  клей та необхідний композитний цемент.

Безболісне мікро-протезування у стоматології лікаря Линника

Сьогодні стоматологія дає клієнту шанс стрімко та ефективно усунути естетичні та функціональні порушення у його зубощелепній системі. Якщо казати про гігієну порожнини рота, можна з усією точністю стверджувати, що керамічні вкладки незрівнянні, оскільки на них не осяде наліт та вони є толерантними до ясен пацієнта.

Кваліфіковані стоматологи клініки лікаря Линника використовують сучасні методики та інноваційне обладнання з метою надання посмішці пацієнтів естетичного вигляду, повного відновлення функціональності зубного ряду. 

Запрошуємо пацієнтів скористатися зручною формою онлайн-запису на консультацію до спеціалістів стоматології лікаря Линника.

З чого почати лікування? Для початку – просто запишіться на консультацію.

Уже після першого огляду профільні фахівці клініки підберуть оптимальний план лікування ваших зубів та обов’язково врахують усі ваші побажання.

У разі необхідності – наші лікарі проведуть комплексне обстеження, зроблять фотодіагностику та підготують серію знімків зубів.

Можете бути впевнені – ваша посмішка у надійних руках!

записатись на

Консультацію